top of page

Daňová kancelář s.r.o. je stabilní a silnou společností působící v oblasti daňového, účetního a personálního poradenství. Jako taková je připravena Vám nabídnout profesionální služby "šité na míru" Vašim individuálním potřebám.

O společnosti

Naším rozhodující činností je poskytování účetních, daňových a ekonomických služeb jako celku na komfortní úrovni Vám - našim klientům - tak, abyste se mohli plně věnovat své hlavní výdělečné činnosti. Tím snižujeme podstatnou mírou Vaše administrativní zatížení.

Naši komplexní nabídku služeb doplňuje pořádání školení v oblastí účetnictví a daní, prodej, zavádění a servis účetních programů připravených na aktuální legislativu ČR.

Zároveň poskytujeme plné záruky za kvalitu námi poskytovaných služeb a tím minimalizujeme Vaše možná rizika vyplývající z těchto činností.

V současné době našich služeb využívají akciové společností a společností s ručením omezeným a také řada fyzických osob se širokým rozsahem působnosti – kapitálový trh, potravinářství, zemědělství, výroba obalů, obchod, čerpací stanice, stavebnictví, reklama a marketing, řemeslné živnosti a další.

Naše služby poskytujeme zejména společnostem ve středočeském, východočeském a severočeském regionu.

 

Pro základní informaci o rozsahu našich služeb jsou Vám k dispozici tyto stránky.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte, rádi Vám poskytneme bližší informace a budeme s Vámi konzultovat nabídku našich služeb.

bottom of page